Syfon automatyczny Krosch, z dbałością o czystość w kanalizacji

Syfon jest niezbędnym elementem wyposażeniowym każdego zlewozmywaka. Odgrywa niezwykle kluczową rolę -w odprowadzaniu zużytej wody z komory zlewu do kanalizacji. Oprócz tego zatrzymuje on nieprzyjemne i często drażniące zapachy, wydobywające się z kanalizacji.
Cały mechanizm, służący do odprowadzania wody z komory/ komór zlewozmywaka, dodatkowo oprócz orurowania, uszczelek i nakrętek rur jest również wyposażony w klasyczny korek lub automatyczny.
Pozostaje pytanie: syfon, który z nich wybrać?
Odpowiedź zostanie udzielona poniżej- w tekście.

Syforn manualny czy automatyczny?

Niewątpliwie rekomendowanym produktem jest Syfon automatyczny firmy Krosch. Jest to system bezdotykowego otwierania oraz zamykania ujść wody w zlewie. Mechanizm ten umożliwia: bezkontaktowe otwieranie i zamykanie odpływów wodnych, bez konieczności ręcznego dotykania sitka odpływowego przez człowieka. Albowiem może być ono, przykładowo zanurzone w brudnej wodzie, gdzie jest skupisko bakterii itp. W sytuacji, kiedy użytkownik pokrętło to syfon się otwiera i woda jest opróżniana z komory, po czym następuje jego ponowne- automatyczne zamkniecie się mechanizmu blokad ujść połączeń rurowych.

Zlewozmywak, a Syfon automatyczny Krosch, razem czy osobno

Obecnie każdy sprzedawany przez naszą firmę zlewozmywak nie jest razem -w zestawie sprzedażowy z syfonem. W ten sposób chcemy pozostawić Państwu wolność wyboru, decyzji:
Syfon automatyczny, czy syfon ręczny, czyli manualny? . Nie każdy z naszych Klientów zainteresowany jest każdą rzeczą lub elementami dodatkowego wyposażenia. Z tego względu pozostawiamy tutaj ostateczną decyzję kupującemu.
Przy zakupie syfonu automatycznego razem w zestawie, firma Krosch udziela rabatu, zniżki w wysokości od 20% do nawet 40% na zakup. Oczywiście również oferta ta, dotyczy: każdego zestawu z wyposażeniem dodatkowym- też każdym innym elementem wchodzącym w skład -takiego zestawu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania Państwa ze wszechstronnej oferty naszych zestawów zlewozmywakowych wraz z nieobowiązkowym elementem dodatkowym Syfon automatyczny firmy Krosch.
Żyjmy zatem czysto, schludnie, a co najważniejsze przyjemnie.